دعوای خانوادگی به قتل زن ۳۲ ساله منجر شد/ متهم هم‌اکنون در بازداشت است

اخبار,اخبار حوادث,قتل

دادستان عمومی و انقلاب ایلام از وقوع یک فقره قتل به دلیل اختلافات خانوادگی و خود معرفی قاتل به مراجع انتظامی پس از پشیمانی از وقوع قتل خبر داد و تاکید کرد: رسانه‌ها و افراد صاحب‌نظر و دلسوز باید نسبت به آگاهی بخشی مردم در خصوص بالابردن آستانه تحمل و پیشگیری از وقوع چنین جرایمی اقدام جدی صورت دهند. 

به گزارش ایلنا، حشمت‌الله شریفی دادستان ایلام گفت: متاسفانه به دلیل اختلافات خانوادگی میان یک زن و شوهر و پس از بالا گرفتن جر و بحث و درگیری لفظی میان آن دو، زن ۳۲ ساله از سوی همسر خود به قتل رسیده و قاتل پس از آن متواری می‌شود.

 

وی افزود: این فرد ۲۷ ساله پس از ارتکاب جرم جسد مقتول را با این هدف که بوی آن موجب اطلاع همسایگان نشود داخل یخچال جا داده و به تهران می‌رود، لکن دچار عذاب وجدان و پشیمانی شده و در روز شنبه با مراجعت از تهران به ایلام خود را به مراجع انتظامی معرفی می‌کند.

 

دادستان ایلام تاکید کرد: متهم هم اکنون در بازداشت است و پرونده او در شعبه پنج بازپرسی ایلام در حال رسیدگی است.

 

شریفی تصریح کرد: باید نسبت به آگاهی مردم و خانواده‌ها در خصوص روش‌ها و ضرورت‌های کنترل خشم‌‌های آنی از سوی رسانه‌ها و افراد صاحب نظر و دلسوز جامعه اقدام شود.


  • توضیحات
    دادستان عمومی و انقلاب ایلام از وقوع یک فقره قتل به دلیل اختلافات خانوادگی و خود معرفی قاتل به مراجع انتظامی پس از پشیمانی از وقوع قتل خبر داد
  • تاریخ انتشار
    سه شنبه 31 مرداد 1396
  • تعداد مشاهده

    635

نظرات (3)

ارسال نظر
هر روز با کلی ویدیو تو پاپ کُرن سرگرم باشین!

عضویت در خبرنامه

  • ایمیل: info@papkorn.ir

قدرت گرفته از ویدیوپول